ПрАТ “Коростенський завод “Янтар” – одне з небагатьох підприємств, якому вдалося зберегти свою торгову марку, втримавшись на плаву в нелегкі часи становлення незалежності України. Секрет багаторічної стабільності підприємства дуже простий: якісна сировина, сучасне обладнання та висококваліфікована команда однодумців, які ефективно працюють заради досягнення спільної мети.

Основними напрямками діяльності нашого підприємства є:

  • виготовлення лакофарбових матеріалів в самому широкому асортименті
  • виготовлення лісохімічної продукції
  • виробництво товарів побутової хімії

ПрАТ «Коростенський завод «Янтар» – це високотехнологічне українське підприємство, виробництво якого орієнтоване на якісну продукцію та різні рівні купівельної спроможності населення. На сьогодні виробничі потужності заводу дозволяють виготовляти близько 40 тонн алкідних емалей та 15 тонн воднодисперсійних фарб за добу.

Не секрет, що кожен виробник користується своїми інструментами досягнення конкурентоспроможності. Ми ж завойовуємо ринок за рахунок підвищення ефективності виробництва, застосування новітніх технологій і сучасного обладнання, зниження виробничих витрат. Всі інноваційні, технологічні, енерго- і ресурсозберігаючі заходи впроваджуються без найменшого збитку для якості продукції; робота персоналу регламентується спеціальними планами, де розписані цілі щодо підвищення ефективності, терміни виконання, межі повноважень і міра відповідальності кожного співробітника.

ПрАТ “Коростенський завод “Янтар” є діючим членом Асоціації українських виробників лакофарбової продукції.

Девізом роботи нашого підприємства є – максимум уваги кожному покупцеві.

1944: Заснування Коростенського міськпромкомбінату, який випускав колодки для взуття, колеса для возів, милиці, дерев’яну бочкотару та інші вироби.

1953: Побудовано цех з виробництва готових масляних фарб та замазки для скла.

1963: Міськпромкомбінат перейменовано на Коростенський промкомбінат.

1964: Перейменування на Коростенський завод побутової хімії. Розширення асортименту продукції: гідротормозна рідина, губна помада, цементно-пісчана черепиця, різні майстерні для побутового обслуговування населення. Розвиток лакофарбового виробництва.

1970: Організація лісохімічного виробництва (переробка живиці соснової на каніфоль та скипидар).

70-80-ті роки: Будівництво нового цеху з виробництва фарб, складських приміщень, адміністративно-побутового приміщення, упорядкування території заводу.

1989: Перейменування на Коростенський завод “Янтар”.

1994: Перетворення заводу на акціонерне товариство.

Сьогодні “Янтар” є одним з найважливіших підприємств Коростеня, що забезпечує роботою місцеве населення та випускає продукцію, яка користується попитом на українському ринку.